O firmie

Warsztat samochodowy Auto-Zachaj

Warsztat samochodowy Auto-Zachaj z Wołomina istnieje od 1991 roku. Jesteśmy przede wszystkim firmą rodzinną. Z tego powodu od pokoleń wielu lat zajmujemy się regeneracją silników, podobnie jak systemami zawieszeń, hamulcowymi. Zespół  warsztatu liczy kilku mechaników i elektromechaników. To fachowcy różnych specjalizacji tj.: regeneracja silników, skrzyń biegów samochodów osobowych i dostawczych, elektronika, układów zawieszeń, układów hamulcowych. Warsztat jest w stanie obsłużyć każdy samochód osobowy w zakresie regeneracji, naprawy, wymiany silników czy wyżej wymienionych specjalizacji. Jesteśmy autoryzowanym serwisem, zatem wszystkie prace warsztatu są przez nas wykonywane z zachowaniem należytej staranności. Samochód w rezultacie oddawany do naszego zakładu zostaje zwrócony właścicielowi auta w umówionym stanie. Jesteśmy gotowi zaopiekować się każdym samochodem osobowym i dostawczym – do naszego warsztatu zapraszamy wszystkich kierowców. Przede wszystkim ciepło witamy zmotoryzowanych mieszkańców województwa mazowieckiego: Warszawa, Wołomin, Ząbki, Marki i innych miejscowości województwa.

Auto-Zachaj – Solidny auto serwis

Nasz serwis samochodowy w Wołominie wyróżnia się niezwykle szeroką ofertą usług oraz wysoką jakością ich wykonania. W ramach mechaniki samochodowej m.in. wymieniamy wszystkie części eksploatacyjne, przeprowadzamy kapitalne remonty silników , naprawiamy hamulce i układy zawieszeń. Montujemy najwyższej jakości części w samochodzie, zajmujemy się wymianą i serwisem zacisków hamulcowych wraz z tarczami renomowanych firm.

Auto-Zachaj jest dużym serwisem samochodów, wyposażonym w kilka stanowisk, na których pracuje zespół specjalistów. Możemy więc naprawiać kilka aut jednocześnie, bez utraty jakości serwisowania. Dla właściciela samochodu oznacza to, że naprawa – będą wykonane szybko i na czas. Auto serwis Auto-Zachaj w Wołominie posiada rozbudowaną infrastrukturę techniczną:

  • 3 w pełni wyposażone stanowiska dla samochodów osobowych i dostawczych
  • stanowiska dla samochodów dostawczych
  • stanowiska z podnośnikami do 5 ton
  • stanowisko do sprawdzania zawieszenia oraz laserowy przyrząd do pomiaru zbieżności kół
  • najnowsze komputery diagnostyczne 
  • całodobowy, strzeżony parking dla naszych klientów
0
Stanowiska dla samochodów
0
lat na rynku
0 %
zadowolonych klientów
0
naprawionych aut
Przewiń na górę
Call Now Button